Samo dobra glazba



05. siječnja 2021. 12:15

KINEMATOGRAFI DUBROVNIK

PONUDA FILMOVA ZA OVAJ TJEDAN

KINO PROGRAM OD 7. DO 13. SIJEČNJA 2020. :

Kino Sloboda
07.siječnja
15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
16.45 WONDER WOMAN 1984 / 3D / Akcija, avantura; 151min; Režija: Patty Jenkins / Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen
19.30 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE Komedija; 88min; Režija: Dean Murphy / Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase
21.00 BJEŽI Triler,horor; 90min; Režija: Aneesh Chaganty / Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames


08.siječnja
15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
16.45 DUŠA / 3D / sinkronizirano / Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers / Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić
19.00 KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA / Akcijska komedija; 100min; Režija: Eshom Nelms, Ian Nelms / Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste
21.00 BJEŽI / Triler,horor; 90min; Režija: Aneesh Chaganty / Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames

09.siječnja
15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
16.45 DUŠA / 3D / sinkronizirano / Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers / Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić
18.45 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE / Komedija; 88min; Režija: Dean Murphy / Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase
20.30 WONDER WOMAN 1984 / 3D / Akcija, avantura; 151min; Režija: Patty Jenkins / Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen


10.siječnja
15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
16.45 WONDER WOMAN 1984 / 3D / Akcija, avantura; 151min; Režija: Patty Jenkins / Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen
19.30 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE / Komedija; 88min; Režija: Dean Murphy / Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase
21.00 BJEŽI / Triler,horor; 90min; Režija: Aneesh Chaganty / Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames


11.siječnja
15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
16.45 DUŠA / 3D / sinkronizirano / Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers / Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić
19.00 KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA / Akcijska komedija; 100min; Režija: Eshom Nelms, Ian Nelms / Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste
21.00 BJEŽI / Triler,horor; 90min; Režija: Aneesh Chaganty / Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames


12.siječnja
15.30 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
17.30 WONDER WOMAN 1984 / 3D / Akcija, avantura; 151min; Režija: Patty Jenkins / Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen
20.30 KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA / Akcijska komedija; 100min; Režija: Eshom Nelms, Ian Nelms / Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste


13.siječnja
15.30 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano / Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn / Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić
17.15 DUŠA / 3D / sinkronizirano / Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers / Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.15 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE / Komedija; 88min; Režija: Dean Murphy / Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase
21.00 BJEŽI / Triler,horor; 90min; Režija: Aneesh Chaganty / Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames